Kahramanmaraş iş rehberi ve sosyal ağ fikri

iş rehberi ve sosyal ağı kurma kararı verirken bu sektörde ilan veren kullanıcıların hassasiyetlerini göz önüne alarak ilan sitesi kurmaya karar verdik. Kahramanmaraş’ta bulunan Vasıtalar ilan sitesi, Emlak ilan sitesi, Alışveriş ilan sitesi, Hizmet ilan sitesi, İş makineleri ve sanayi ilan sitesi, Hayvanlar alemi ilan sitesi, Kişisel ilan sitesi, Firma ekle ilan sitesi kısaca bu kategorileri de kapsamasını istedik.  İlan siteleri son zamanlarda sadece ilan değil ikinci el eşya alım satımının yapıldığı, nakliye ilanından tutun, büyük inşaat projelerine kadar bütün ticaretin döndüğü mecralar olmaya başladı. Biz bu projeye geçimimizi sağlamak için başladık.

İki iyi dostun kendi emeği ile kurduğu marastayasam.com iş rehberi ve sosyal ağ olarak yükselişine devam ediyor. Kurulduğu ilk günden beri siz değerli kullanıcılarımızın ilgi ve yönlendirmesi ile sürekli daha ileriye gitmektedir.  iş rehberi ve sosyal ağ kararı en başından beri verilmiş bir karardır. Dayanabildiğimiz yere kadar de iş rehberi ve sosyal ağ olmaya devam edecektir.

Biz gelişme ve memleketimize faydalı olacağını düşündüğümüz marastayasam.com projemizde kararlıyız.

Biz internetin gerçekten önemli ve harika bir ticaret mecrası olduğunu düşünüyoruz.

Biz internet mecrasında ilan sektöründe iş yapmanın zor olduğunu biliyoruz, ancak yılmadan sizlere marastayasam.com  bünyesinde hizmet etmeye devam edeceğiz.

2018 yılında başladığımız projemizde ,kendi emeğimizle iş yapmaya devam ediyoruz.

Sizlerin de desteğini ve ilanlarınızı bekliyoruz.