[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Maraş’ta Yaşam İçin İlanınızı Oluşturun

İşletme / Ürün ilanınızı yayınlayıp çalıştırmak için 3 basit adımı izleyin.

Zaten bir profil oluşturduysanız Adım 2’ ye geçebilirsiniz. Girişiniz başka bir kullanıcı tarafından oluşturulduysa, Adım 2′ yi atlayabilirsiniz.

 

1. Giriş Yap veya Kayıt Ol

Panelinize erişim sağlayıp ilanlarınızı bu noktadan kontrol edebilirsiniz.

 

Profilini oluştur

İşletme veya ürün ilanlarınızı oluşturmanın ilk adımı Oturum Açmak veya Kayıt Olmaktır. Kendi adınızı kullanarak bir hesap oluşturabilir veya işletmeniz için bir profil oluşturabilirsiniz.

Profil oluşturduktan sonra, kişisel veya iş bilgilerinizi kendi gösterge paneliniz üzerinden düzenleyebilirsiniz. Bir işletme veya ürün ilanı oluşturana kadar, kontrol

panelinizde erişebileceğiniz tek şey profiliniz, yer işaretli girişleriniz ve diğer işletmeler

için bıraktığınız incelemelerdir.

Profilinizi tamamlamak için zaman ayırın.

 

 

2a. Planını seç

Maraş’ta Yaşam, işletme veya ürün ilanları için üç fiyatlandırma planı sunar. Nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, Ücretsiz olarak deneyimleyebileceğiniz bir plana başlayabilir ve istediğiniz zaman yeni sürüme geçebilirsiniz.

Oturum açtıktan sonra, kontrol panelinizden veya sitenin üst gezinme çubuğundan İlan Ekle’ yi seçin.

Birçok işletme, yalnızca bir ürün veya hizmet sundukları için işletmeleri için bir giriş oluşturur. İşletmeniz birden çok markayı tanıtıyorsa, her ürününüz için ayrı bir giriş oluşturmayı seçebilirsiniz. Örneğin, konaklama ve rehberli turlar sunabilirsiniz, böylece her iki ürün için de erişiminizi artırmak için ayrı bir ilan oluşturmanız mantıklıdır.

Ücretli planlar birden fazla giriş içerecek şekilde paketlenmiştir, bu nedenle iş gereksinimlerinize en uygun olanı seçin.

 

 

2b. İlanınızı Oluşturun

Maraş’ta Yaşam, işletmenizi veya ürün ilanı oluşturmak ve yayınlamak için kullanımı kolay bir başvuru formu sunar.

Bu form, işletmeniz veya ürününüz hakkında önemli bilgiler girmenize olanak tanır. Google API’larını kullanarak veri popülasyonunu otomatikleştirip bu işlemi sizin için kolaylaştırmaya çalıştık, bu yüzden Wild-bot’u  İlan robotunu deneyin.

Tümünün arama sonuçlarında yardımcı olacağı için, çalışma saatleri, SSS, etiketler ve anahtar kelimeler de dâhil olmak üzere olabildiğince fazla bilgi doldurmanız önerilir.En önemlisi, işletmeniz veya ürününüz için geçerli olan (birincil kategoriler dahil) tüm kategorileri seçmeyi ve doğru biçimlendirilmiş

bir logo resmi ve galeri resimleri yüklemeyi unutmayın. Unutmayın, bir resim bin kelime söyler.

 

 

 

VakıfBank-Havale-marastayasam

2c. Yayınla ve Öde

İlanınızı yayınlama sürecinin neredeyse son aşamasına ulaştınız. Girdiğiniz verileri ön izleme yaptıktan sonra yayınlama ve ödeme yapma zamanı.

Bu aşamada Maraş’ta Yaşam, PayPal, Stripe veya Direct Banka Havalesi ile ödeme yapar. Stripe veya PayPal ile ödeme yaparsanız, girişiniz ödeme yapılır yapılmaz yayınlanacaktır. Banka Havalesi yöntemini seçtiyseniz, girişiniz yayınlanmadan önce fonların temizlenmesini beklemeniz gerekir.

Kayıtlı e-posta hesabınıza bir vergi faturası gönderilecektir.

 

2d. İlanınızı Düzenleyin

Maraştayaşam, mevcut işletmenizi veya ürün ilanlarınızı düzenlemek için kullanımı kolay bir form sağlar. Bu form, işletmeniz veya ürününüz hakkındaki önemli bilgileri güncellemenizi sağlar, böylece bilgileriniz her zaman güncel olur. Ücretli  planlarında sunulan ek özelliklerden yararlanmak isterseniz, istediğiniz zaman kolayca yükseltebilirsiniz.

 

 

 

3. Ve Yayınlayın

Artık ilan eklemenin son adımındasınız. İlanı ön izledikten sonra sitede yayınlamaya hazırsınız.

 

 

Maraş’ta Yaşam platformu tüm kayıtlı kullanıcıların işletme veya ürün ilanlarını oluşturmasına olanak tanır. Maraş’ta Yaşam ekibi ilan talebinizi inceler ve ilanı hesabınıza bağlar. Platformu ücretsiz deneyimleyebileceğiniz gibi sonrasında uygun ilan paketlerinden birini yükselterek daha fazla ayrıcalıktan da yararlanabilirsiniz.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]