[vc_row][vc_column][vc_column_text]

İşinizi Daha Verimli Hale Getirin

Girişinizin erişim alanını genişletmek için gelişmiş araçlardan yararlanın.

 

Liste İstatistikleri

İstatistikler, kritik verilerin analiz edilebileceği sezgisel Kullanıcı Kontrol Panelinin bir parçasıdır. İşletme sahipleri bu alana giriş yaparak gerçekleşmiş olay detayları görerek gerekli güncellemeleri kolaylıkla yapar.

Duyurular

Hedef kitlenizle gerçekten etkileşim kurmak için Harekete Geçirici Mesajlar oluşturun.

 

 

 

 

Etkinliklerinizi Tanıtın

Etkinlik Tanıtımını kullanarak turlarınızı veya yaklaşan etkinliklerinizi tanıtın.

Etkinliğinizi listelemek, Yeni Etkinlik formunu doldurmak ve gerekli tüm veri alanlarını seçmek veya doldurmak kadar kolaydır. Kaydettikten sonra etkinliğiniz işletme veya ürün ilanınızda görünecektir. Kendi web sitenizde bir etkinlik rezervasyon sistemi veya biletix gibi üçüncü taraf bir sistem kullanıyorsanız, bilet satın almak için bu platformlara bağlayabilirsiniz.

Bu araç, yaklaşan etkinlikleri, ürün tanıtımlarını ve atölyeleri tanıtmak için harika bir yoldur.

 

 

 

 

İndirim Kuponları ve Fırsatlar

Tanıtmak istediğiniz özel bir kampanya mı yürütüyor musunuz?

Ziyaretçilerinize özel fırsatlar ve kuponlar sunarak daha fazla müşteri elde edin. ,geri sayım süreleri ayarlayarak fırsat duygusu oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun şekilde çeşitli stil ve pozisyonlarda vitrin yapın.

İndirim Kuponları ve Fırsatlar oluşturmak çok kolaydır, yapmanız gereken sadece kontrol panelinizden İndirimler / Fırsatları seçin ve çevrimiçi formu doldurun.

 

 

 

 

 

İlanlarınızı Yönetin

Gösterge paneli, işletme ve ürün ilanlarınızı oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar.

Olası Satış Yaratma ve İncelemeler

Hizmet alan müşterileriniz, potansiyel müşterilerin sizinle iletişim kurmasının en iyi yoludur.

Potansiyel müşteri adayları / İletişim formları, potansiyel müşteri adaylarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlayan girişlerinizde etkinleştirilir. Bu form aracılığıyla gönderilen tüm yorumlar Gösterge Tablosu Gelen Kutunuzda görünür. Olası satış formları aracılığıyla bir müşteri adayı oluşturulduğunda, mesajları doğrudan mesaj merkezinizden yanıtlayabilirsiniz.

İnceleme Merkeziniz, girişlerinizde kalan tüm incelemelere kolayca erişmenizi sağlar ve sağlanan geri bildirimleri kontrol etmenizi sağlar.

Sektördeki en iyi uygulamalara göre, bir işletme sahibi listelerinde kalan incelemeleri silemez (yalnızca site yöneticisi olabilir). İşletmeniz veya ürününüz üç veya daha az başlangıç ​​puanı aldıysa, mesaj merkezinizde bilgilendirilirsiniz.

 

 

Reklamcılık Yönetimi

Yeni müşteriler çekmek için Reklam Kampanyaları oluşturun ve yönetin.

Sitenin birçok yerinde Hedefli Reklamcılık ile daha fazla potansiyel müşteri oluşturun. Ana sayfa reklamlarından liste ayrıntıları sayfasına kadar her şeyi ele aldık.

Reklamlar ekranın üst kısmındaki ana sayfada, ayrıntılar kenar çubuğunu listeleyebilir ve elbette arama sonuçlarında organik sonuçlarla birlikte gösterilebilir.

Reklamlarınızı Rastgele Reklamlar, Liste Ayrıntısı Sayfa Reklamları, Arama ve Sınıflandırma Reklamları ve Hedefli Reklamcılık kullanarak belirli bir yerde belirli bir kategori, etiket (anahtar kelime) veya özellik arayan müşterilere gösterin.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]